Red Dot Art
Przemysław Rozmus

Szklanka pasji, miara doświadczenia, chęć tworzenia, szczypta humoru do smaku - dokładnie wymieszać - tak powstał Red Dot Art! Każdy dzień życia przynosi coś wartego zapamiętania, są jednak dni, które są wyjątkowe, wymagają więc wyjątkowej oprawy. Ślub bez wątpienia jest takim dniem, który chcemy zapamiętać jak najlepiej, z moją pomocą wspomnienia będą zawsze żywe, zachowane w obrazach, czekające na ponowne przeżycie.

Od ładnych paru lat tworzę pamiątki ze szczególnych wydarzeń, chwytam emocje i przenoszę je na fotografie. Pozwalając Wam powracać do tych chwil, kiedy tylko chcecie. Przy okazji robię to, co kocham, co pozwala mi podejść do każdego tematu indywidualnie, z zawsze naładowanymi akumulatorami kreatywności.

Praca fotograficzna i operatorska pod różnymi firmami, pozwoliła mi zebrać spory bagaż doświadczenia, poznać setki młodych par, dowiedzieć się co jest dla nich tak naprawdę ważne oraz dodać do swojego spojrzenia na ślub wiele odmiennych perspektyw.

Jeśli chcesz wyjątkowej pamiątki, dzięki której powroty do pięknych chwil będą jeszcze przyjemniejsze, nie musisz szukać dalej, zapraszam do kontaktu!

rozmus.reddotart@gmail.com
694-983-298